nr 1338 5578
Etsning
Anna Rube, "Katt i korg", daterad 94,. Signerad, numrerad 3/10, bladets mått: 34x38 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
400 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 27 juli 2020 kl 18:54:14
| Tid |
Kund |
Bud |
26/7 17:17:05